CYKLINOWANIE WARSZAWA

 

 

Od wielu lat specjalizujemy się w świadczeniu usług takich jak cyklinowanie bezpyłowe, układanie parkietów i innych podłóg drewnianych, które wykonujemy w mieszkaniach, domach, biurach oraz instytucjach.

 Cyklinowanie parkietów to nasze dodatkowe zajęcie, na którym skupiamy wiele uwagi, i wkładamy dużo poświęcenia.

 Każdy Klient który zleci nam renowację swojego parkietu lub wykonanie podłogi od podstaw, może liczyć na profesjonalne podejście do wykonywanej przez nas pracy, a podłoga którą odnowimy lub położymy posłuży przez długie lata.

 Cyklinujemy jak i układamy parkiety, a także deski podłogowe wykonane z takich gatunków drewna jak dąb, buk, jesion, sosna, oraz różne    egzotyki.

 

Cena cyklinowania parkietu lub desek podłogowych wynosi od 70 zł za metr kwadratowy. W cenie uwzględnione zostały materiały niezbędne do wykonania usługi takie jak, szpachla, podkład i lakier nawierzchniowy poliuretanowy renomowanej firmy.
 

Wszystkie małe powierzchnie do 15 metrów kwadratowych, cena za usługę ustalana jest indywidualnie.

 

Czym jest cyklinowanie parkietu?

W domach lub mieszkaniach gdzie ułożony został parkiet z upływem czasu zauważamy uszkodzenia powłoki lakieru, najczęstsze to przetarcia, zarysowania, wgniecenia. Ma na to wpływ to jak użytkujemy naszą podłogę drewnianą, a także warunki klimatyczne jakie panują w danym pomieszczeniu.  Drewno jest materiałem bardzo higroskopijnych więc na parkiecie powstawać będą szczeliny między klepkami.

 

Cyklinowanie bądź renowacja parkietu jest to proces składający się z poszczególnych etapów szlifowania podłogi, zaczynając od gruboziarnistego papieru a kończąc na bardzo drobnym. Podczas cyklinowania wykonuje się szpachlowanie parkietu polegające na wymieszaniu odpowiedniego płynu z pyłem powstałym w skutek obróbki, ma to na celu wypełnienie ubytków między klepkami.

W ostatniej fazie całą podłogę należy wypolerować polerką ze specjalną siatką, dokładanie odkurzyć i nanieść nową warstwę lakieru do podłóg lub olej naturalny. Po odnowieniu parkiet posłuży wiele kolejnych lat.

 

 

 

 

CYKLINOWANIE WARSZAWA.

510 709 907

UKŁADANIE PARKIETÓW WARSZAWA.

Cyklinowanie Warszawa
usługi stolarskie warsawa